top of page

Gerçek sorunları çözmek gerçek bir bağlılık ve vizyon gerektirir. 110 yılı aşkın süredir, Rotary'nin eylem insanları tutkularını, enerjilerini ve zekalarını sürdürülebilir projelerde harekete geçmek için kullandılar. Biz  de okuryazarlıktan barışa, suya ve sağlığa kadar her zaman dünyamızı daha iyi hale getirmek için çalışıyoruz.

Ne yapıyoruz ?

Rotaract üyeleri, dünyamızın en ısrarcı sorunları konusunda harekete geçme sorumluluğumuzun paylaşıldığına inanıyor. 16.698'den fazla kulübümüz ile aynı amaçlarla birlikte çalışıyoruz.

 

Başkalarına hizmet veriyoruz, dürüstlüğü teşvik ediyoruz ve iş, profesyonel ve toplum liderlerinden oluşan dostluğumuz aracılığıyla dünya anlayışını, iyi niyetini ve barışı geliştiriyoruz.

2
3 rac
1

Biz farklı çalışıyoruz

Farklı görüyoruz:

Çok disiplinli bakış açımız, zorlukları benzersiz şekillerde görmemize yardımcı oluyor.

Farklı düşünüyoruz:

Sosyal sorunlara liderlik ve uzmanlık uyguluyor ve benzersiz çözümler buluyoruz.

Sorumlu davranırız:

Tutkumuz ve azmimiz kalıcı bir değişim yaratır.

Evde ve dünyada bir fark yaratıyoruz:

Üyelerimiz topluluğunuzda ve dünyanın her yerinde bulunabilir.

Çeşitlilik, Eşitlik ve Kapsayıcılık
Rotaract kulüpleri, insanların bir araya geldiği ve kalıcı bir değişim yaratmak için harekete geçtiği bir dünya inşa etmeye çalışan küresel bir ağ olarak, çeşitliliğe değer verir. Statü, kültür, cinsiyet, cinsel yönelim ve cinsiyetine, yaşlarına, etnik kökenlerine, ırklarına, renklerine, yeteneklerine, dinlerine, sosyo ekonomilerine bakılmaksızın tüm  insanları eşit görerek katkılarını önemser.

5rac
4 rac
6rac

Rotaractlar  için en önemli öncelik, hizmet ettiğimiz toplulukları yansıttığımızdan emin olmak için üyeliğimizi büyütmek ve çeşitlendirmektir.

Daha açık ve kapsayıcı, herkese adil, iyi niyet oluşturan ve topluluklarımıza fayda sağlayan bir organizasyon yaratıyoruz. Rotaract Kulüpleri olarak biz  dünya çapındaki topluluklarda kalıcı bir değişim yaratmak için harekete geçmesine yardımcı olacak, farklı bakış açıları ve fikirleri olan insanlarla birlikte çalışmak istiyoruz.

bottom of page